Poznaj naszą pracownię!

Stacjonarnie jesteśmy dla naszych klientów już od 1998 roku. Starając się podążać z duchem czasu, w roku 2020 postanowiliśmy zaistnieć również w  świcie  online  – począwszy  od  profili na platformach  Facebook oraz Instagram, po pierwsze kroki w naszym  sklepie  internetowym, w którym serdecznie Was witamy!

Nasza pracownia jubilerska znajduje się w miejscowości Tłuszcz, ale zamówienia napływają do nas z całej Polski, a nawet z zagranicy. Na miejscu prowadzimy sprzedaż,  naprawiamy  biżuterię, a przede wszystkim realizujemy indywidualne zamówienia. Ręcznie wykonujemy między innymi: łańcuszki, bransoletki, kolczyki, pierścionki oraz obrączki ślubne. W tym przypadku chętnie służymy    naszym    wieloletnim    doświadczeniem.    Nie    boimy    się   podejmowania   wyzwań i realizowania Waszych autorskich projektów.

Niezmiernie cieszymy się, że teraz możemy Was zaprosić nie tylko do naszej stacjonarnej pracowni, ale również do naszego wirtualnego  zakątka  w  internecie.   Dziękujemy,  że  jesteście z nami!