O NAS

POZNAJ NASZĄ
PRACOWNIĘ

DLACZEGO MY?

TWORZYMY DLA WAS
OD 1998 ROKU

Stacjonarnie jesteśmy dla naszych klientów już od 1998 roku. Starając się podążać z duchem czasu, w roku 2020 postanowiliśmy zaistnieć również w  świcie  online  – począwszy  od  profili na platformach  Facebook oraz Instagram, po pierwsze kroki w naszym  sklepie  internetowym, na którym serdecznie Was witamy!

Z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że to co nas wyróżnia to połączenie pracy z ogromną pasją   do   jubilerstwa,   co   sprawia,   że   nasze   wyroby   cechuje   wysoka    jakość    wykonania i  niebanalność.  Nieustannie  staramy  się  aby  jakość  wykonywanych  przez  nas  usług   była  na najwyższym poziomie.

Nasza pracownia jubilerska znajduje się w miejscowości Tłuszcz, ale zamówienia napływają do nas z całej Polski, a nawet z zagranicy. Na miejscu prowadzimy sprzedaż,  naprawiamy  biżuterię, a przede wszystkim realizujemy indywidualne zamówienia. Ręcznie wykonujemy między innymi: łańcuszki, bransoletki, kolczyki, pierścionki oraz obrączki ślubne. W tym przypadku chętnie służymy    naszym    wieloletnim    doświadczeniem.    Nie    boimy    się   podejmowania   wyzwań i realizowania Waszych autorskich projektów.

Niezmiernie cieszymy się, że teraz możemy Was zaprosić nie tylko do naszej stacjonarnej pracowni, ale również do naszego wirtualnego  zakątka  w  internecie.   Dziękujemy,  że  jesteście z nami!

Co produkujemy i sprzedajemy?

0 %

Zadowolonych klientów

0 +

Produktów

0

Sprzedanych biżuterii

0

Wynik testu jakości

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez wiadomość na Facebooku